Олена Сотник: «Цей парламент ще раз довів, що він не є незалежним»

Олена Сотник обурена реакцією колег на виступ Генерального прокурора Луценка під час звіту у Верховній Раді про розслідування нападів на активістів.

«Цей парламент ще раз довів, що він не є незалежним парламентом. Вас з трибуни образив Генеральний прокурор. Він нас всіх принизив. А деякі з вас цьому ще й аплодували. Якщо ви думаєте, що це якось добре завершиться для кожного з нас, то ви дуже помиляєтесь».

Олена Сотник нагадала, що за Конституцією, Україна – парламентсько-президентська республіка. І державні органи є підконтрольними парламенту.

«Не може Генеральний прокурор говорити: «Я вам не надам документи, я вам не надам пояснень, інформації. Не лізьте не у свою справу». Бо ми перед людьми тут відповідаємо, нас з вами обрали сюди, щоб ми ці органи контролювали. А ми аплодуємо, коли нас називають мерзотою».

«Де-факто більшість депутатів тут є залежними. Мені здається, це критична точка, множення на нуль цього парламенту», – заявила Сотник.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини