Олена Сотник – перша українка-стипендіат програми глобальних лідерів 2019 року Єльського університету

Вперше представниця України, депутат «Самопомочі» Олена Сотник отримала стипендію програми глобальних лідерів 2019 року. І Олена – одна із шістнадцяти визначних людей, обраних для цієї престижної програми розвитку світового лідерства в Єльському Університеті, а він найелітніший у США.

Щороку Єльський університет запрошує групу зразкових практиків з широкого спектру галузей та країн для інтенсивної чотиримісячної академічної освіти та навчання лідерству. І Сотник стане однією з 346 стипендіатів, що представляють 91 країну світу.

Програма глобальних лідерів World Fellows – це програма Єльського університету з розвитку світового лідерства і є ключовим елементом постійної прихильності Єльського університету до інтернаціоналізації. Свого часу стипендіатами від України були Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», Андрій Шевченко, посол України в Канаді, Тарас Шевченко, співголова ради реанімаційного пакету реформ, та Ігор Шевченко, екс-міністр екології.  

Місія учасників стипендіальної програми полягає в тому, щоб розвивати і розширювати мережу глобально задіяних лідерів, які прагнуть зробити світ кращим.

Чому Олена це  заслужила? Вона – член постійної делегації України в ПАРЄ і перша українка в Бюро жінок-парламентарів Міжпарламентського союзу. У Верховній Раді Сотник головує у підкомітеті з адаптації українського законодавства до законодавства ЄС і є членом ТСК із розслідування нападів на громадських активістів.

У Єлі Олена зміцнить навички, необхідні для глобального лідерства, обмінюватиметься знаннями і досвідом та розвиватиме глобальну спільноту людей зі спільними цінностями як лідерства, так і Єльського університету.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини