Олена Сотник: «Ми відстаємо у реальних діях щодо євроінтеграції»

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник,  порівняно з минулим роком, рівень торгівлі України з Росією зріс. «З Європейським Союзом за останні роки маємо зростання товарообігу в три рази, – акцентує політик. – Це означає, що наша євроінтеграційна політика недостатньо активна та ефективна, щоб ми повністю замінили торгівлю з агресором на торгівлю з Європейським Союзом та іншими партнерами. З цим треба працювати».
Поки потреба європейської інтеграції є пріоритетом у владних політичних виступах, Україна відстає у реальних діях.
Олена Сотник зауважує: «Хочу нагадати, що в лютому ми затвердили дорожню карту законопроектів для виконання Угоди про асоціацію. З того часу вона жодного разу не оновлювалася, а у нас уже з’явилося дуже багато нових зобов’язань та законопроектів».
Відтак, переконана народний депутат, необхідно провести з цього питання нараду чи створити робочу групу. «Цього тижня лише шість законопроектів цієї дорожньої карти включено до порядку денного, – підсумовує вона. – Цього для виконання Угоди недостатньо». 

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини