Олена Сотник: «Генпрокурор Луценко має піти у відставку!»

Заяву Генерального прокурора України Юрія Луценка, яку заперечують у США, про те, що посол Штатів в Україні буцімто дала йому список людей, яких попросила не переслідувати, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник називає популістською і безпідставною. Крім того, це може зашкодити Україні на міжнародній арені.

Парламентар наголошує: «Можу тільки здогадуватися, для чого це було зроблено. Будучи Генеральним прокурором, пан Луценко мав би знати, що такі заяви без доказів є ганьбою та загрозою репутації України!» Водночас той факт, що доказів не було надано, підштовхує до висновку, що Генеральний прокурор висловив безпідставні звинувачення. У цих умовах Генеральний прокурор має або сам подати у відставку, або його звільнення повинен ініціювати Президент, який не лише відповідає за зовнішню політику, але й делегував Луценка на посаду голови Генпрокуратури.

Олена Сотник підсумовує: «Шкода, що посадові особи, які працюють на власний піар, не думають про наслідки таких заяв для країни. На сьогоднішній день Америка – ключовий партнер України, в тому числі, який послідовно підтримує нас в боротьбі з агресором Російською Федерацією. Такі закиди Генерального прокурора можуть мати серйозний негативний ефект як у двосторонніх відносинах України та США, так і у ставленні до України інших міжнародних партнерів!»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини