Олена Сотник: «Американська стратегія ядерного роззброєння провалиться без виконання гарантій перед Україною»

За словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник, вперше за останні два роки в США заговорили про Будапештський меморандум – документ, за умовами якового Україна відмовилася від ядерного потенціалу в обмін на гарантії власної безпеки.

«Я розумію, чому це звучить. Одним з напрямків світової політики Трампа, який він озвучив, є ядерне роззброєння. Про який заклик до ядерного роззброєння йде мова, якщо є ситуація в Україні? Ця стратегія повністю завалиться, якщо не вдасться показати, що гарантії, які отримала Україна, були виконані в повному обсязі», – пояснює Олена Сотник.

Вона певна – подібна риторика є позитивною історією для України, тож питання будапештських зобов’язань необхідно актуалізувати.

«Деякі дипломати говорять, що Будапештський меморандум і повернення до нього – це мертве питання, немає про що говорити. Однак це неправда, і я це відчула в Штатах», – підсумовує нардеп.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця