Олександр Сєнкевич повертається до роботи міським головою Миколаєва

Суд задовольнив заяву Олександра Сєнкевича з проханням негайно надати чинності рішенню, яким визнано неправомірною ухвалу про відсторонення його від посади мера.

Відтак, Сєнкевич може негайно повертатися до обов’язків міського голови. Відповідне рішення 2 квітня було оголошено в Центральному районному суді Миколаєва. Як повідомляли раніше, 16 березня суд визнав незаконним рішення сесії Миколаївської міськради про відсторонення Сєнкевича від виконання обов’язків міського голови. Однак, про поновлення його на посаді не йшлося, а міськрада, відповідно до законодавства, ще має 30 днів на оскарження такого рішення.

Відтак, Олександр Сєнкевич подав заяву із проханням негайно надати чинності рішенню суду. Цю заяву суд задовольнив. Сам міський голова повідомив, що повернеться на роботу одразу  із зали суду. «Місту не потрібні політичні ігри, а вирішення реальних проблем», – сказав він.

Нагадаємо, 5 жовтня на позачерговій сесії Миколаївської міської ради 42 голосами від БПП, Опозиційного блоку та «Нашого краю» депутати проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Сєнкевича. Такому рішенню передували декілька місяців тиску – як з боку місцевих політиків, які вимагали призначити потрібних людей на посади у виконавчому комітеті, так і центральної влади – меру двічі вручали протокол про підозру в корупції – за голосування попри нібито конфлікт інтересів.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини