Олександр Данченко взяв участь у відкритті Українського дому в Пекіні

Сьогодні в Пекіні відбулося відкриття Українського дому за участі Олега Дьоміна, посла України в КНР та Олександра Данченка, генерального директора «Датагруп» та експерта ГО «Самопоміч».Робота «Українського дому» буде спрямована на розвиток та посилення зв’язку у торгово-економічній, культурній, технічній, туристичній та інформаційній сферах обох країн. Створення такої платформи в край необхідно для розвитку України на міжнародній арені. Мета роботи «Українського дому» – це пошук інвесторів та бізнес-партнерів.

Олександр Данченко зазначив, що на даному етапі розвитку України, особливо в той період, коли державі необхідні зміни, подібний рівень міжнародної співпраці посилить репутацію держави та дасть можливість залучення інвестицій та ресурсів для розвитку у багатьох галузях суспільного життя.

В той час, коли не доводиться сподіватися на підтримку з боку держави, український істеблішмент робить усе можливе для подальшого ефективного розвитку України.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини