Олександр Данченко: «Україна зробила реальний крок до цифрової економіки»

Верховна Рада України на своєму засіданні 5 жовтня у другому читання схвалила закон «Про електронні довірчі послуги». На цей документ очікувала вся прогресивна частина України, оскільки він дає зелене світло на шляху до цифрового суспільства.

Закон «Про електронні довірчі послуги» запроваджує такі сучасні електронні інструменти ідентифікації громадянина як MobileID та BankID, електронний підпис та печатку та навіть фейс-контроль.

«Прийнятий документ має надзвичайно важливе практичне значення не лише для держави, але й для кожного громадянина. Закінчується ера паперових довідок, черг та різноманітних маніпуляцій навколо цього. Відтепер все це можна робити, не виходячи з дому, або із власного смартфона. Окремо хочу відзначити, що нарешті ми отримали умови легалізації таких інструментів як MobileID та BankID, які дають змогу отримувати публічні електронні послуги не лише в Україні але й на території ЄС», – прокоментував важливість прийнятого закону Олександр Данченко, народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку. 

Документ є надзвичайно важливим для підприємців, оскільки передбачає переведення всіх державних послуг для бізнесу в он-лайн, створює інфраструктуру для розвитку цілого ринку електронних послуг, приблизний обсяг якого становить 500 млн нових клієнтів без географічних обмежень. Також за оцінками експертів, цифрова інфраструктура дозволить залучити в Україну 24 млрд євро інвестицій завдяки інтеграції до єдиного цифрового ринку ЄС.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини