Олександр Данченко: «Три роки війни, а у нас немає жодного нормативного акту про кібербезпеку»

У четвер, 25 травня, Верховна Рада не змогла ухвалити та відправила на повторне друге читання проект закону №2126а «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України».

За словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч», голови парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, надважливо було прийняти документ вчора. Він зауважує: «Усі багато говорять про війну, всі готові захищати, допомагати. Однак, три роки війни, а у нас досі немає жодного нормативного акту, який би хоч якось стосувався кібербезпеки».

Народний депутат певен: цей проект закону необхідний державі для відкриття шляху до реального протистояння агресії і захисту національних інтересів та початку побудови реальної системи кібербезпеки.

«Це питання національної безпеки держави. Ми знаємо, що в Україні іде гібридна війна. Одним з елементів цієї війни є кібератаки, які тільки за останній місяць декілька разів були масованими. Три тижні тому наш комітет зустрічався з делегацією Комітету національної безпеки Сполучених Штатів Америки, де конгресмени сказали про те, що наші кібервійська зараз єдині у всьому світі, які реально протистоять кібервійськам Російської Федерації.

Тому увага до питань кібербезпеки є надважливою», – підсумовує Олександр Данченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини