Олександр Данченко: «Тікаючи від тиску правоохоронців, український бізнес їде до

Замість підтримки галузі IT та аграрного сектору, що єдині в Україні під час війни показують зростання, правоохоронці, навпаки, займаються тиском на підприємців. Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Данченко акцентує: «Держава кошмарить та віджимає все, що з ними пов’язано. Таким чином, просто знищується цифровий бізнес в Україні».

Приклад цього – факт, що у 2014 році Україна мала 65% світового майнінгу. Нині мова про 3%. Такий показник, за словами Олександра Данченка, пов'язаний з недолугими діями українських спецслужб.

«Минулого тижня, – додає він, – після чергових обшуків команда хлопців переїхала до Канади. Вони будують там IT-компанію».

Народний депутат підкреслює: репресивна машина прикривається війною та тероризмом. «Мені здається, наші правоохоронні служби, які кошмарять бізнес, зацікавлені у війні, тому що це для них єдина можливість заробляти кошти, – розповідає Олександр Данченко. – Якщо не в так званих «ЛНР»/«ДНР», то тут». Це при тому, продовжує він, що вагони з вугіллям, які досі курсують з тимчасово непідконтрольних Україні територій, ніхто не помічає.

«Я закликаю правоохоронні органи, – підсумовує народний депутат, – зупинитися, бо дуже скоро увесь IT, телеком та цифровий бізнес будуть в Канаді. Дійшло до того, що виїжджають до Росії».

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини