Олександр Данченко: «Припиніть обкладати податками IT-галузь! Краще створюйте інвестиційні умови»

Щодо галузі IT та телекомунікацій, за словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» та голови парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченко, в Україні діють дискримінаційні законодавчі норми. І це при тому, що це одна з двох галузей, яка нині демонструє зростання.

«У нас починаються бюджетні процеси, і знову в цьому кошторисі піднімається ставка на ренту радіочастот. Кожного року піднімається на 11,2%. Але це вже неможливо. За 11 років плата за ренту радіочастот зросла у 26 разів. Так не буде коштів на розвиток, нових клієнтів і зростання», – підкреслює Олександр Данченко.

Крім того, ситуація з обкладанням ПДВ експортних послуг, де яскраво простежується дискримінація. Так, на відміну від галузі IT та телекомунікацій, на аналогічні послуги для транспорту діє нульовий податок на ПДВ.

Народний депутат продовжує: «Ще один податок, котрий йде з 1999 року, це податок на розкіш. Досі він існує, і з кожного мобільного телефону всі платять податок на розкіш».

«Припиніть обкладати податками галузь, яка розвивається, створюйте інвестиційні умови», – підсумовує Олександр Данченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини