Олександр Данченко: «Під загрозою – понад 9 млрд надходжень до бюджету»

Верховна Рада має прийняти закони про електронні комунікації та радіочастотний ресурс. У цьому певен народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко.

Він аргументує: «По-перше, ці закони дадуть змогу провести прозорий та повноцінний конкурс на 4G. У разі їх неприйняття другий-третій етапи конкурсу на 4G неможливі. Так, надходження до бюджету, заплановані на цей рік, що перевищують 9 мільярдів гривень, будуть під загрозою. Також інвестиції операторів будуть під загрозою.

Крім того, на 5-6 лютого планується візит до єврокомісара з питань цифрової економіки, яка чекає від нас звіту. Ці два закони є базовими».

По-третє, за словами Олександра Данченка, у законі про електронні комунікації вирішується колізія, яка нині стоїть перед IT-галуззю.

Так, відповідно до прийнятого два роки тому законопроекту про ліцензування видів господарської діяльності, з 1 січня цього року втратило чинність ліцензування комунікаційної галузі. Однак, в законі про телекомунікації це залишилося. «Зараз ні Національна комісія регулювання з питань зв’язку, ні галузь не розуміють, що робити», – зауважує народний
депутат.

Він підсумовує: «Я дуже прошу всіх колег підтримати. Нам потрібно проголосувати ці два законопроекти».

Олександр Данченко
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини