Олександр Данченко: «Парламент має підтримати законопроекти, необхідні для повноцінного впровадження 4G»

Парламент має найближчим часом проголосувати законопроекти про електронні комунікації та радіочастотний ресурс, адже без них неможлива повноцінна та прозора робота 4G в Україні.

На цьому наголошує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко.

«Якщо цього року ми не приймемо закон про електронні комунікації та новий закон про радіочастотний ресурс, повноцінне впровадження 4G в наступному році та економічне зростання галузі неможливе. Я дуже прошу поставити ці законопроекти через два-три тижні на голосування», – підкреслює народний депутат.

Крім того, Олександр Данченко звернувся до Кабінету міністрів та прем’єра Володимира Гройсмана з проханням розібратися ще з однією спробою загальмувати впровадження 4G в Україні.

Він акцентував: «Одним з бар’єрів до запровадження 4G була відміна застарілих санітарних норм та санітарних паспортів. МОЗ цей документ прийняло, Мінюст підписав, але зараз корупційна мафія в Санепідемслужбі через регуляторну службу хоче відмінити цей наказ. Скільки це триватиме?»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини