Олександр Данченко: «Парламент має підтримати законопроекти, необхідні для повноцінного впровадження 4G»
danchenko9 danchenko9

Парламент має найближчим часом проголосувати законопроекти про електронні комунікації та радіочастотний ресурс, адже без них неможлива повноцінна та прозора робота 4G в Україні.

На цьому наголошує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко.

«Якщо цього року ми не приймемо закон про електронні комунікації та новий закон про радіочастотний ресурс, повноцінне впровадження 4G в наступному році та економічне зростання галузі неможливе. Я дуже прошу поставити ці законопроекти через два-три тижні на голосування», – підкреслює народний депутат.

Крім того, Олександр Данченко звернувся до Кабінету міністрів та прем’єра Володимира Гройсмана з проханням розібратися ще з однією спробою загальмувати впровадження 4G в Україні.

Він акцентував: «Одним з бар’єрів до запровадження 4G була відміна застарілих санітарних норм та санітарних паспортів. МОЗ цей документ прийняло, Мінюст підписав, але зараз корупційна мафія в Санепідемслужбі через регуляторну службу хоче відмінити цей наказ. Скільки це триватиме?»

telegram
БУДЬТЕ В КУРСІ ГОЛОВНОГО, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ КАНАЛ: T.ME/SAMOPOMICH

object(WP_Term)#5335 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2573) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2573) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини