Олександр Данченко: «Необхідно затвердити план цифровізації України»

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голови парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, тендер на 4G додатково приніс 1,8 мільярда гривень до державного бюджету України.

«Це кошти, – говорить він, – які в усьому світі використовуються для розвитку галузі. Це ресурс, який можна використати для цифрової інфраструктури».

Зараз, за словами народного депутата, дуже важливо розробити план цифровізації України та подолання цифрового розриву. Політик акцентує: «Ми над цим працюємо, план потрібно затвердити найближчим часом».

ХКрім того, продовжує він, важливим для розвитку галузі є ухвалення Верховною Радою проектів законів про електронні комунікації та радіочастотний ресурс. Їх розгляд заплановано на четвер, 19 квітня.
«Дуже важливо, аби ми проголосували ці законопроекти. Це важливо для продовження реформи цифровізації, яка надасть можливість надавати послуги в інших частотах, розвивати сільську медицину», – підсумовує Олександр Данченко.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини