Олександр Данченко: «Бюджет ризикує не отримати 6,3 млрд від тендерів на 4G»
danchenko-oleksandr5 danchenko-oleksandr5

Ще до кінця 2017 року Верховна Рада має прийняти закон про електронні комунікації та закон про радіочастотний ресурс. Без цього IT-галузь, за словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч», голови парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, ризикує опинитись у складному становищі.

Він пояснює: «По-перше, якщо цього року ми не розглянемо базові для телеком та IT-галузі законопроекти про електронні комунікації та радіочастотний ресурс України, надходження від тендерів на 4G у розмірі 6,3 мільярда гривень будуть під величезним сумнівом».

По-друге, зауважує Олександр Данченко, у зазначених документах імплементуються директиви та норми Європейського Союзу щодо цифрової економіки та єдиного цифрового ринку України.
Крім того, у законі про електронні комунікації вирішується колізія, яка фактично ризикує заблокувати галузь у 2018 році.

Народний депутат розповідає: «Законом про ліцензування від 02.07.2015 ми відмінили практично всі ліцензії. Однак в законі про телекомунікації, якому двадцять років, все це залишилося. Тому з 1 січня буде не тільки правова колізія, а галузь інформаційно-комунікаційних технологій буде заблокована. Не буде ні 3G, ні 4G, ні жодних надходжень до бюджету. Незрозуміло, що робитиме галузь. Саме у законі про електронні комунікації ця колізія вирішується».

object(WP_Term)#5339 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2496) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2496) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини