Олег Березюк: «Звертаємося до Президента України: необхідно негайно звільнити добровольців»

«Треба негайно звільнити тих, хто у 2014 році без наказу Президента і Міноборони пішов і зупинив ворога», – заявив під час погоджувальної ради голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сьогодні сотні таких хлопців у тюрмі! Сьогодні вони виступили проти корупції, яка невпинно зростає в державі. І спеціально викликається агресія та знущання над тими, хто захищав і буде захищати державу.

Ловити людей на вулиці, коли через добу рідні знаходять їх в тюрмі — це повернення до поліції, яка без суду і слідства знущається над людьми. Це тиранія східної деспотії, яку ми вже пережили», – наголосив голова фракції.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини