Олег Березюк звернувся до посла Японії щодо надання гранту Тернопільській психоневрологічній лікарні

Заклад бере участь у конкурсі проектів грантової допомоги «Кусаноне» уряду Японії.

Лікарня підготувала три заявки на придбання медичного обладнання. Серед якого УЗД-апарат для діагностичного відділення, апарат штучної вентиляції легень, аналізатори тощо.

«Ця лікарня – приклад людяності та збереження людської гідності при наданні допомоги. Тут створені дивовижні умови не тільки для пацієнтів, а й для медиків, – каже Олег Березюк. – І перші, і другі відчувають тут себе захищеними».

За словами Олега Березюка, за рівнем умов цій лікарні немає аналогів в Україні. Тут обладнано сучасні наглядові палати із датчиками руху, ізольованими палатами, відеоспостереженням, що гарантує безпеку не тільки пацієнтам, а й персоналу.

Щороку в лікарні проходить лікування понад 12 тис. пацієнтів. Це найбільша у Тернопільській області лікарня. Однак в останні роки у ній практично припинено фінансування на придбання обладнання. Натомість те обладнання, яке є, практично вичерпало свій ресурс і потребує заміни.

«Сьогодні дуже важливо підтримати тих, хто й так зробив прорив. Це було непросто, адже більшість робіт тут виконані не за бюджетні кошти», – додає   Олег Березюк.

Тому народний депутат звернувся до посла Японії Сумі Шігекі з проханням посприяти у наданні закладу грантової допомоги.

object(WP_Term)#12932 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини