Олег Березюк депутатам: «Я привіз вам ненависть людей»

Місія української влади щодо збереження України та покращення життя громадян, на думку голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, сьогодні перебуває під загрозою.

«Проїхавшись містами і селами Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Франківської, Львівської областей, я привіз вам, шановні колеги-депутати, ненависть людей», – зазначив Олег Березюк, звертаючись до народних депутатів під час погоджувальної ради у парламенті.

Серед нарікань, про які говорять люди, народний депутат називає три основні: нездатність парламенту зняти депутатську недоторканність з представника «Опозиційного блоку» Вадима Новінського, страх Верховної Ради перед прийняттям прозорого закону про вибори та грабунок місцевих бюджетів, який заганяє Україну в рабство та залежність від центральної влади.

«Окрім зовнішнього ворога – Росії, яка ніколи не дасть Україні спокою, ми маємо і серйозну внутрішню загрозу. Мова про владу, яка руйнується як ззовні, так і зсередини. Захист держави – це наша місія, яка має бути виконана. Для цього ми пропонуємо депутатам підписати закон про полегшення зняття недоторканності та негайно прийняти закон про вибори на пропорційній основі», – наголошує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини