Олег Березюк: «Замість корупції – справедливість, замість реваншу – воля. Це наша задача»

Керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк зауважує: «Слухаючи деяких українських політиків, відчуття, що вони живуть в паралельному світі. А у реальному житті ми сьогодні маємо очевидні речі – суттєве збідніння людини, корумпована  влада,  що використовує правоохоронні органи для переслідування тих, хто бореться з корупцією, і реванш російських та проросійських сил, в тому числі, в залі парламенту. Чому це відбувається? Тому що хтось не виконує своїх функціональних обов’язків».

Обов’язок Верховної Ради цього року, за словами народного депутата, це, по-перше, ухвалити закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками. «Це інструмент боротьби з олігархічним урядом і владою в Україні», – пояснює Олег Березюк. По-друге, парламент має дотиснути та змусити створити якісний Антикорупційний суд.

Тим часом залежний від олігархів уряд продовжує обкрадати людей, поповнюючи дефіцит бюджету з кишень простих українців, затримуючи пенсії, позбавляючи субсидій, обкрадаючи місцеві бюджети. Народний депутат наводить приклади:

«Акциз на паливо – рівень 2016 року. Про це мовчать чомусь. 75% пільги на землю «Укрзалізниці» та «Укрнафті», а субсидії масово забираються».

Олег Березюк підсумовує: «Хочеться, щоб замість збідніння ми продукували умови, в яких людина буде жити в добробуті, замість корупції – справедливість, замість реваншу – воля. Це наша задача. І на початку століття наші пращури мали інструмент. Вони говорили: «Наша сила – в нас самих, світ належить до сильних».

Цієї сили та волі я бажаю парламенту, який має стояти на захисті інтересів людини в українській незалежній, інституційній, вільній, економічно заможній державі».

Олег Березюк
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини