Олег Березюк: «Закон про реінтеграцію потребує чесного підходу до реальності»

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, до закону про так звану реінтеграцію влада застосовує такий же фейковий підхід, як і у судовій реформі, яка нібито вже відбулася, реформі НКРЕКП і тій самій реформі прокуратури, за якою рапортують неймовірні успіхи.

«Цей закон мав би бути створений для того, щоб визначити Росію окупантом і агресором. Але це можна почитати лише в преамбулі — у статтях відповідних норм немає.

На превеликий жаль, цей закон також не захищає тих людей, які постраждали від окупації, тих, хто живе на окупованих територіях і, найголовніше, українського воїна, якого далі судять. До речі, тривають десятки судів над воїнами, які в 2014-2015 роках не за наказом Міноборони спочатку пішли і захистили українську державу.

Понад те, після впровадження цього гібридного законодавства більшість чиновників, зокрема міністри оборони та внутрішніх справ, начальник Генерального штабу, можуть з часом бути переслідувані у військовому трибуналі, тому що вони тут підставляються під абсолютно неконституційну діяльність», – зазначає народний депутат. Відтак, він закликає парламентарів глибоко вивчити текст президентського законопроекту та чесно, негібридно підійти до реальності.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини