Олег Березюк: «Закон про нацбезпеку – це декларація побудови стандартів НАТО» 

Парламент ухвалив закон про національну безпеку та оборону. 

«Ми зробили крок на шляху до нашої мети — вступу в НАТО, що означає повноцінне військове партнерство із західною цивілізацією, без чого українська державність не встоїть перед неймовірним тиском ворожої Росії», – наголошує голова фракції Олег Березюк.

За словами народного депутата, у законі задекларовані позиції щодо цивільного і парламентського контролю за розвідувальною діяльністю, бюджетними витратами, а також шлях до формування нового управління українською армією, ставлення до українського воїна.

«Так, це декларація. І існують ризики саботажу в умовах тотального шахрайства олігархічної влади. Але сьогодні можливо було зробити тільки це. Далі, спільно з нашими партнерами у НАТО треба будувати справжню управлінську військову систему, яка нарешті замінить існуючу радянську», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини