Олег Березюк: «За фантазії Президента знову заплатять люди!»

Заяви Президента про необхідність підвищення мінімальної заробітної плати, певен керівник фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, є нічим іншим, як необгрунтованим популізмом, адже, по-перше, мінімалку не має анонсувати Президент чи Прем’єр-міністр. По- друге, за ці фантазії Президента заплатить ніхто інший, як люди.

Народний депутат пояснює: «Мінімальна заробітна плата – це розрахункова річ, насправді її має презентувати економіка України. Роботодавець у своїх відносинах з працівником має домовлятися про мінімальну заробітну плату, бо вона залежить від доходів цих людей. Тому треба дбати про економіку».

«Цар махнув рукою, і скатертина-самобранка з’явилася, – акцентує Олег Березюк, – Але Президент України не є царем і в нас не монархія! Сьогодні це фантазії Президента, за які заплатять люди».

Яскравий приклад неякісного планування – псевдопенсійна реформа, з якою, бажаючи прийняти швидкі рішення, держава та уряд прорахувалися.

«Навіть підвищивши ці пенсії  на 53-100- 200 гривень, адже тільки декілька відсотків людей отримали підвищення пенсій на тисячу і більше, уряду не вистачає грошей, і дефіцит Пенсійного фонду буде зростати, – підкреслює Олег Березюк. – Тому і треба негайне рішення про підвищення мінімальної заробітної плати, аби збільшити відрахування із ЄСВ та закрити величезну діру в прорахунку Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики щодо підвищення пенсійних виплат. Тобто, підвищивши виплати, держава не має чим платити».

Підсумовуючи, народний депутат вчергове закликає владу не заглядати до кишень людей, а нарешті зайнятися сферами, у яких Україна втрачає реальні гроші у бюджет.

«Треба зайнятися митницею, яку сьогодні ніхто не збирається реформувати, прийняти податок на виведений капітал, щоб нарешті запрацював закон про трансфертне ціноутворення, де у бюджет заплатили б гроші сировинні олігархи, які вивозять з України все, а в бюджет не платять. Ось реальні надходження в бюджет, за які можна підвищувати пенсії та зарплати бюджетникам», – резюмує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини