Олег Березюк: «З одного боку є олігархат, з іншого – Садовий»

Незважаючи на два повстання – Помаранчеву революцію та Євромайдан – влада в Україні не змінилась і пріоритети політичної верхівки досі дуже далекі від реальних потреб людей. Однак на цьогорічних президентських виборах ми маємо шанс суттєво скоротити прірву між владою та людьми.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк пояснює: «Сьогодні ми маємо важливий феномен. Можливо, через  зрілість людей на виборах 2019 року ми оберемо владу, яка зменшить прірву між потребами людей і владою.

На превеликий жаль, великою мірою, є одна альтернатива олігархату. З одного боку є олігархат, а з іншого – Садовий».

Парламентар продовжує: «Тому Садового так ненавидять, тому завалили сміттям місто Львів. Ще тоді Президент бачив цю альтернативу і цинічно зробив це».

Підсумовуючи, Олег Березюк звертається до українців: «Не вибирайте програми, а вибирайте біографії. Я думаю, це найкращий та найпростіший спосіб зробити раціональний вибір. Не вибирайте серцем і страхом. Президент залякує: «Якщо не я, то кінець». Що це за примітивізм?! Вибирайте біографії. Я думаю, це спосіб, де можна найменше помилитися».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини