Олег Березюк: «Єдність передбачає служіння людям, а не деспотам»

Під час виступу у Верховній Раді голова фракції Олег Березюк закликав парламентарів протягом VII сесії об’єднатися навколо прийняття законів, спрямованих на зміцнення української державності та покращення життя громадян.

«Безперечно, в єдності – сила. Але потрібно дати визначення, у якій єдності? Єдності за зразком східної деспотії, коли страхом переслідувань, залякувань, знищення, побиття, заганяють у єдність заради інтересів однієї або декількох людей? Це не та єдність, яка будується у демократичній державі.

Фракція і партія «Об’єднання «Самопоміч» за єдність людей, які мають спільну мету державності і покращення якості життя людини. Наша сила – в єдності, де є ваги і противаги в управлінні державою, а не інтереси декількох людей.

Тому давайте об’єднаємося навколо законів, які зберігають територіальну цілісність і суверенітет країни. А це – простий закон, написаний багатьма народними депутатами Верховної Ради – «Про окуповані території», який дає права людям на окупованих територіях, який захищає військовополонених, українських воїнів та українців через 50 і 100 років.

Давайте об’єднаємося навколо законопроекту «Про національну безпеку», який визначає відповідальність за безпеку в країні. Хто сьогодні відповідальний де-юре? Керівник АТО? Ви знаєте його прізвище?

Давайте об’єднаємося за цивільний контроль над оборонним бюджетом. Чому сьогодні немає санітарних машин на передовій, аби вивозити наших поранених воїнів? Тому що виділяється бюджет, а куди він зникає – ніхто не знає так само, як і чому Укроборонпром не допомагає українській армії своєю діяльністю.

Давайте об’єднаємося навколо пенсійної реформи – віддамо людям належне – підвищимо мінімальні пенсії, скасуємо 15% оподаткування пенсій і зробимо пенсійну реформу такою, яка буде розвивати українську людину і впевнювати її в майбутньому.

Так само, якщо ми на цій сесії не приймемо закон про медичну реформу, медицини просто не стане, бо вже немає.

І також немає вироків щодо топ-корупціонерів, бо суди блокують справи НАБУ. Тому мусимо проголосувати за утворення незалежного антикорупційного суду», – зазначив Олег Березюк.

Підсумовуючи, голова фракції наголосив на тому, що кожен в країні і в залі парламенту повинен згадати слова українського класика Івана Франка: «Я – син народу, що вгору йде, колись закритий в льох. Мій поклик – праця, щастя і свобода».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини