Олег Березюк: «Вищі посадові особи країни повинні перестати їздити і перерізати стрічки»

Як наголосив під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, висловлюючи співчуття родинам загиблих дітей в Одесі, у цьому залі потрібно запитувати себе про причини такої зневаги до людського життя в українській державі. На його думку, це — усі ознаки постколоніальності, ознаки царювання, які панують сьогодні у владі.

«Вищі посадові особи країни — Президент, Прем’єр повинні перестати їздити і перерізати стрічки. Їхнє завдання — створювати обставини, де правоохоронні, ліцензійні органи, органи, які мають приймати рішення щодо передачі будівель в експлуатацію, працювали б якісно і увесь час. Розрізання стрічок у таборах, школах, що дуже часто зумовлює авральну підготовку, коли зганяються всі будівельники області, щоб завершити роботи до приїзду якогось чиновника, і призводять до таких катастроф», – переконаний Олег Березюк.

Своєю чергою, голова фракції нагадав Президенту України, що залишилося всього півтора року до чергових президентських виборів, а інституція президентства досі не приступала до виконання деяких обіцянок: «Зокрема, Президент України обіцяв на Майдані разом з іншими прийняти закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі за відкритими списками, який би запобіг відтворенню олігархічного режиму у парламенті. Президент обіцяв, що ЦВК буде змінено, це ЦВК, яке руйнувало українську державність протягом останніх 10 років. Президент як інституція говорив про недоторканність, що ця феодальна річ буде знята. Там і залишається.

Президент України обіцяв долар по 10 гривень. Сьогодні долар по 26 гривень, голова Нацбанку відсутній, а НБУ став інструментом руйнації української фінансової системи.
Врешті-решт, президентська інституція обіцяла закінчити війну за декілька днів».

Олег Березюк наголосив, що українська держава досі не може визнати ворога ворогом, а без цього визнання неможливо завершити війну. Тоді як введення миротворців — це ознака слабкості української держави і сили ворога: «Введенням миротворців не можна допустити пацифікації української армії, яка є єдиним джерелом захисту нашої державності. А таке замовляється нашим віковічним ворогом. Ми будемо тихо мовчати — ні! Ми будемо уважно спостерігати і протестувати проти пацифікації українського військового відомства».

Однак, і це не всі завдання для президентської інституції України: «Дуже швидко знайшли тих, хто справді, порушуючи закон та зневажаючи українських прикордонників, на них нападав. А чому так довго ми шукаємо, хто розстрілював людей на Майдані? Правоохоронні органи не хочуть цього робити? Це — навмисне приховування тих, хто сьогодні служить режиму і служив попередньому.

І ще одна цікава річ — судова реформа. Сьогодні у Верховний Суд призначені двоє суддів, які судили тоді ще революціонера, а тепер — Генерального прокурора Юрія Луценка. Тобто, він сьогодні під великою загрозою», – зазначає Олег Березюк та додає, що півтора року — достатньо часу, щоб це все реалізувати, в тому числі і за допомогою Верховної Ради, де Президент має свою більшість, але не проводить нею потрібних законів.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини