Олег Березюк: «Вперше за 25 років починаємо діалог з людьми до реформи медичного обслуговування»

Як зазначив під час розгляду законопроекту про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, цей законопроект — не про медицину, він про людські гроші, які ми намагаємось передати людям і лікарям.

«Жодного депутата зараз немає в залі, який би сказав, що у нас добра медицина. Немає медичної організації — бюрократична і фармакологічна мафія сьогодні краде гроші людей, які виділяють із державного бюджету. Ці кошти ми маємо передати людям і лікарям — нехай вони між собою розбираються, а не 1 січня щороку людські гроші «дерибанять» медичні чиновники і фармакологічна мафія», – зазначає Олег Березюк.

Народний депутат переконаний, що на 26 році життя у незалежній країні ми вперше побачили у парламенті законопроект, який має сенс реформи.

«Але це тільки початок складної дороги. Шлях реформування медицини за досвідом багатьох успішних країн  показує — це довга дорога переживань, складнощів, але чесності у відносинах з людьми.

Якщо зараз запитати депутатів, хто із них чи їхніх родичів лікується в Україні, а хто — в Швейцарії, думаю, співвідношення було б майже паритетним. Тому починаємо сміливо і відверто з людьми вперше за 25 років діалог і дорогу до якісної реформи медичного обслуговування», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини