Олег Березюк: «Воєнний стан – це відповідь агресору»

«Самопоміч» 4 роки вимагала і досягла того, що закон про введення воєнного стану ухвалено. У документі на вимогу фракції чітко прописали, що воєнний стан буде вводитись на територіях, які сьогодні піддані або можуть бути піддані відвертій агресії ворога, де є війна.

Лідер фракції Олег Березюк наголошує, що також Президент України зобов‘язаний видати указ про застосування Збройних сил України та подати його на затвердження парламенту.

Крім того, «Самопоміч» закликає розірвати дипломатичні відносини з Росією, закрити консульські представництва, заборонити російські канали і торгівлю з Росією, ввести мораторій і припинити приватизацію об’єктів критичної інфраструктури.

Та застерігає владу від зловживань воєнним станом у державі:

«Якщо Президент або хтось інший в державі буде використовувати те, що українські громадяни віддали задля допомоги українському воїну, не для боротьби з ворогом, а для переслідування тих, хто бореться з режимом – це буде злочин проти людяності і народ повстане», – наголосив Олег Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини