Олег Березюк відвідав міста Одещини, Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини, щоб поспілкуватись з мешканцями

У перерві між пленарними тижнями голова парламентської фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк подорожував країною та поспілкувався із мешканцями Одещини, Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини.

Народний депутат зустрічався із городянами посеред міст. “Мені важливо витратити свій час на спілкування з живим середовищем, почути думку людей. Це методика продукування якісних реформ”, – говорить Олег Березюк. Люди ж говорили і питали про все, що їх хвилює. Однак основне питання – “Як вижити?”. Усі жаліються на владу, обурені високими тарифами та не розуміють багатьох урядових постанов.

“Одне із найболючіших питань – уряд цього року стовідсотково підніме пенсії. Найменша пенсія – 946 грн., буде піднята десь на 300-400 грн., інші пенсії будуть збільшені від 500 до 1000 грн. Припускаю, що це станеться до середини осені… Але я вважаю, що підняття пенсії, це найменше, що сьогодні може зробити влада. По-перше, уряд не знає скільки пенсіонерів в країні – необхідний Єдиний реєстр пенсіонерів. Окрім того, щомісяця пенсійний фонд, і це доведено міністерством фінансів, 1-1,5 млд. грн. витрачає на людей, які не мають отримувати пенсії. Близько 14 млд. грн. на рік витрачається на ніщо, на “мертві душі”. Тому треба провести аудит пенсійного фонду”, – зазначає Олег Березюк.

Дуже часто, розповідає Олег Березюк, люди питають, що їм купувати – хліб чи ліки. “Я завжди кажу, що довго не міг зрозуміти всіх реформ, які готували декілька міністрів охорони здоров’я. Зараз, коли на цій посаді фаховий лікар, Уляна Супрун, мені стали зрозумілим дії міністерства.

Сьогодні вже діє програма “Доступні ліки”, і якщо вдасться впровадити реформу амбулаторно-поліклінічної служби, то це буде серйозний крок до поліпшення якості обслуговування пацієнтів у медустановах, коли хворий буде обирати собі лікаря, а не навпаки“, – зазначає народний депутат.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини