Олег Березюк: «Відмова чи втеча від публічного звіту — це удар по легітимності уряду»

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, сьогоднішній Кабінет Міністрів впритул підійшов до розгляду трьох ключових реформ — земельної, системи охорони здоров’я та Пенсійного фонду.

«Завдяки таким крокам цей уряд точно кращий, аніж попередній. Однак зволікання зі звітом про діяльність Кабміну — це підрив його легітимності.

Так, Кабмін має претензії до парламенту, який минулого тижня відмовив йому у розгляді закону про охорону здоров’я, тим самим відтермінувавши реформу, яка може суттєво вплинути на якість життя людей. Я вважаю, що це дуже небезпечно, адже державної охорони здоров’я немає, медицина тримається на грошах пацієнта, і це критично.  Тому уряд має прийти в парламент і відкрито та легально відзвітувати», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини