Олег Березюк: «В Україні народилася нова влада – влада громад»

У Золочеві на Львівщині  вже понад тиждень голодує міський голова  Ігор Гриньків, протестуючи проти незаконного будівництва у центрі міста. Протест дав перші результати: 18 травня Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала заборону на будівництво на центральній площі.

Проте мер планує продовжити свою акцію протесту до 23 травня, поки суд не відбере у забудовника земельну ділянку.   За словами народного депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка,   коли   немає надії шукати захисту у правоохоронців та суду, тоді громаді доводиться робити це самостійно.

«Протест продовжується, бо за 26 років народилася  нова влада в країні, яку я називаю владою громад. Новітнє магдебурзьке право, яке прийшло через 100 років знову на українську землю, бо було знищено владою східної деспотії,яку  сьогодні підтримує цей вульгарний  олігархічний консенсус. Я прошу звернути увагу на ці нюанси, ці люди далеко від вас, від проблем ЦВК і інших важливих речей, але в тих дрібницях біс ховається, біс руйнації української сили, української незалежності», – заявив Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини