Олег Березюк: Управління державою – це не управління підприємством

Хорошою ознакою промови президента України в парламенті є тирада щодо деокупації та десепаратизації Донбасу, котра була взята з парламентської лексики минулого року. Це ознака, що виконавча влада країни, президентська вертикаль дослухалася до Парламенту. Проте у виділенні пріоритетів Петро Порошенко забув про довіру людей. Про це розказав голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

“Президент сьогодні наголосив на трьох стовпах розвитку держави – мирі, безпеці, реформах. Це справді стовпи будь-якого якісного процесу, комерційного чи некомерційного. Безпека, мир та реформи є беззастережними інструментами розвитку, але одним з найважливіших інструментів і базою для розвитку країни є довіра людей до державних інституцій”, – підкреслив Олег Березюк.

За його словами, відсутність такої довіри є основною проблемою української влади на сьогодні, яка по-бухгалтерськи підходить, наприклад, до реформ та міжнародної політики.

“Управління державою – це не управління підприємством. Управління державою – це публічний процес, котрий має додаткову складову — з’ясовувати, що думають і хочуть люди”, – підкреслює Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини