Олег Березюк: «Україну спонукають до здачі національних інтересів. Тиснуть звідусіль – і ззовні, і зсередини»

Закликами до виконання політичної частини Мінських угод та визнання особливого статусу Донбасу Україну штовхають до Ялти-2 та здачі незалежної держави під протекторат Росії. Про це заявив народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк після зустрічі з міністрами закордонних справ Франції та Німеччині.

Зокрема, під час зустрічі Олег Березюк заперечив тезу французького міністра Жана-Марка Еро щодо відсутності альтернативи «мінському формату» у питанні вирішення конфлікту на Донбасі. Народний депутат сказав: «Пане міністре Еро, завжди є план «Б». Цей план «Б» є у «Самопомочі», і він чіткий». Мова йде про політичну, економічну та мілітарну ізоляцію Донбасу.

За словами народного депутата, саме за цю позицію на «Об‘єднання «Самопоміч» чиниться неймовірний опір. «Відбувається переслідування кримінальними справами людей, які не мають відношення до бізнесу. Більше того, переслідування мерів міст, які представляють «Самопоміч». Зокрема, завтра у Львові буде дестабілізована ситуація, будуть палити автобуси, приводити людей, аби тиснути на фракцію «Самопоміч». Але позиція не буде змінена», – зауважує Олег Березюк.

Народний депутат певен: за те, що завтра може статися у Львові, відповідальна центральна влада, оскільки об’єктивних підстав для дестабілізації ситуації Україні немає. «Ситуації зі сміттям, автобусами, іншими питаннями – це провокації центральної влади, яка, можливо, сьогодні відкупається від російської агресії шляхом здачі української суверенності», – резюмує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини