Олег Березюк: «Українці ніколи не віддадуть своєї свободи!»

В умовах, коли Росія й надалі, особливо після більш ніж історичного рішення Вселенського Патріарху, буде робити все для того, щоб полонити українську людину та український край, завдання української держави – використовувати менше бравадних закликів, а тихим способом забезпечити стабільність на території країни.

«Стабільність в країні, безпека є понад усе», – акцентує керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді
Олег Березюк.

Він деталізує: «Це відбудеться, коли українська держава як інституція буде дбати про бюджет як держави, так і людей. На превеликий жаль, уряд не розробляє бюджет, який базується на податку на виведений капітал. А це означає – не збирається змінювати філософію наповнення бюджету саме з олігархічних джерел, а далі наповнює бюджет з кишень людей. Доказом цього є олігархічна керованість ДФС та митниці».

Поки з митниці гроші вимиваються, їх дефіцит влада поповнює за рахунок закриття шкіл, лікарень, недофінансування освітньої та медичної субвенцій, які перекидаються на місцеве самоврядування, грабуючи місцеві бюджети.

Бюджет, на думку Олега Березюка, має бути ухваленим на основі закону про податок на виведений капітал. З ініціативою затвердити відповідний документ перед ухваленням проекту державного бюджету на 2019 рік керівник фракції звернувся до голови Верховної Ради.

«Це змусить, – підкреслює Олег Березюк, – уряд засунути свою руку в кишені олігархів, а не людей, які сьогодні працюють. Це дозволить підтримати економіку України та підприємництво, яке сьогодні страждає від некерованої ДФС та правоохоронних органів».

Підсумовуючи, Олег Березюк нагадує, що владі необхідно пам’ятати просту істину: «Українська людина, і це доводить історія, ніколи не буде поневоленою. Українці ніколи не віддадуть своєї свободи».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини