Олег Березюк: «Український олігархат з Банкової не хоче відпускати владу»

Усе, що зараз відбувається навколо законопроекту про Вищий антикорупційний суд, є не технічними законодавчими речами, а боротьбою двох систем – олігархічної та демократичної. У цьому переконаний керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Він зауважує: «Олігархічна система править країною протягом останніх щонайменше п’ятнадцяти років. Вона представлена сімома-вісьмома-десятьма людьми, які використовують економіку країни та людей для власного збагачення».

З іншого боку протистояння – демократична частина суспільства. «Дуже цікавий момент, – акцентує Олег Березюк. –
У даному випадку основним гравцем на боці людей є наші іноземні партнери, які на п’ятнадцятому-двадцятому році співпраці з українською олігархічною владою зрозуміли, що їх просто дурять. Зрозуміли, що беруть гроші для стабілізації
економіки, розвитку машинобудування, агропромисловості, а вони перетікають в кишені олігархів. Потім знову беруть позики, щоб закрити дірки, і стабілізують це грошима з кишень людей».

«Тому західні демократичні інституції, – продовжує народний депутат, – натхненні самовідданістю, сміливістю і терплячістю українських людей, сказали: «Ні, ми більше не дамо вам грошей для стабілізації ваших кишень. Будь ласка, ухваліть закон про антикорупційний суд, який буде реальним».

Відтак, політичні «танці» навколо закону, на переконання Олега Березюка, є нічим іншим як спробами втримати владу.

Він підсумовує: «Український олігархат, який сьогодні має головний офіс на Банковій, не хоче відпускати владу зі своїх олігархічних рук».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини