Олег Березюк: «У наступному парламенті буде присутня потужна ворожа сила»

Підбиваючи підсумки роботи парламенту VIII скликання, керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує: «Ця Верховна Рада не змогла стати сильним незалежним органом представницької законотворчої влади в країні. Але і наступна не зможе. Має пройти час, щоб до влади прийшли ті, хто народився вже у вільній державі».

Паралельно, відповідаючи на запитання про те, з чого необхідно почати роботу Верховній Раді наступного скликання, народний депутат акцентує: «Починати треба з себе. Треба бути чесним, відповідальним та принциповим, натискати на кнопку з огляду на свої переконання та переконання політичної сили, до якої ти належиш».

Ще одна вірогідна проблема наступного скликання – там, скоріше за все, буде присутня потужна та структурована ворожа сила, яка намагатиметься розщеплювати суспільство. Водночас «Самопоміч» як стояла, так і стоятиме на захисті українських інтересів. Ми не дали реалізувати злочинні мінські угоди в Конституції України і так зберегли незалежність держави.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини