Олег Березюк: «Треба змушувати Президента діяти в інтересах країни»

Сьогодні, 25 травня, третя річниця обрання Президентом України Петра Порошенка. Про результати його роботи керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк говорить так: «На превеликий жаль, не вдалося консолідувати суспільство, наблизитися до людей та зрозуміти їхні потреби. Крім того, на жаль, влада залишається розщепленою між президентською та парламентською».

Олег Березюк певен: Україна має були справжньою парламентською республікою. Він пояснює: «Українські люди завжди боротимуться проти деспотії. На жаль, президент не виконав цієї функції, а намагається втримати свою деспотичну владу та з кожним днем слабне. Але сьогодні, будучи у війні, ми не можемо собі дозволити дочасні вибори ані Президента, ані парламенту».

«Тому треба змушувати та створювати обставини, де би Президент робив все в інтересах країни, а не олігархів. І ми маємо тут певний поступ, – підсумовує Олег Березюк. – Наприклад, минулого року їм не вдалося розвалити парламент та державу, а Україна змусила їх змінити уряд без революції та дочасних виборів. Цього року Президент України, РНБО, державні інституції стали на бік людей-ініціаторів блокади торгівлі з окупованими територіями. Держава стала на їхній бік та перемогла, закривши чорну діру, яку зробили олігархи для пограбування України та незаконного збагачення».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини