Олег Березюк: «Система, яку очолює чинна влада, грабує людей»

Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк вимагає припинити відверто реваншистську політику чинної влади, яка грабує населення. 

«Вони крадуть, а люди мають за це платити. І це обдурені люди. Грабують через тарифи, залазячи в кишені до людей. А самі крадуть через «Роттердам+», «Дюсельдорф+», а при цьому український газ випускають в повітря, сотні тисяч кубометрів на добу, відмовляючись платити ренти, як, зокрема, «Укрнафта» у Бориславі».
 
«Вони також крадуть через монополії – як обленерго, так і облгази. Ми ухвалили закон про ринок газу, і на торги почали подаватись незалежні компанії, щоб запропонувати свою нижчу ціну, і виграють на цих тендерах. А облгази при цьому подають в суди і блокують. І школи, і міста залишаються без газу через те, що система, яку очолює чинна влада, грабує людей».
 
Однак, не газом єдиним політика чинної влади викачує гроші у людей: «Вони залізуть завтра в кишені людей через оподаткування, розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Тому що запровадять схему, яка краде гроші і віддає, як вони кажуть, в Пенсійний фонд, який вони пограбували».
 
«Людей грабують і через міста, – розповідає Олег Березюк. – Якщо одне з міст на сході України у бюджеті міста цього року має на розвиток 1.2 млрд грн, а минулого року 2 млрд грн, то наступного року тільки 0.5 млрд грн на бюджет розвитку. До того ж, в деяких містах 20%, 30%, 40% недофінансування освітньої і медичної субвенцій, які перекладаються на міста. Не відшкодовується різниця у тарифах, акциз на роздрібну торгівлю паливними матеріалами. При цьому, навколо міст безліч нелегальних заправок. Де в цей час правоохоронні органи і що вони захищають?», – обурюється народний депутат.
 
«Це не дискредитація влади. Це влада сьогодні залазить в кишені людей тільки для того, щоб прикрити те, що вони пограбували український державний бюджет. Це серйозне повідомлення для людей. Але влада ще може виправитись, якщо опам‘ятається в бюджеті, який вона буде ухвалювати. Це ганебно і принизливо стосовно українських людей, і це відверта вже реваншистська політика олігархічної влади», – підсумовує Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини