Олег Березюк: «Суд над Сергієм Колмогоровим — символ приниження гідності держави в особі старшого солдата»

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», сьогодні відбувається повзуча підготовка до капітуляції України перед віковічним ворогом — Росією. Символом цієї капітуляції є цинічний суд над прикордонником — старшим солдатом Сергієм Колмогоровим, який засуджений до 13 років ув’язнення за виконання наказу стріляти по ворогу.

Олег Березюк наголошує, що ця справа — приниження гідності українського воїна:

«Зауважте — засудили старшого солдата, але не засуджений жоден генерал за те, що в повітря вилетіли цілі арсенали української зброї і невідомо що робиться із тими, що ще існують».

Чому так відбувається, що прикордонника судять за законами мирного часу? Тому що досі немає офіційного визнання факту окупації та указу Президента про застосування Збройних сил України.

У цьому контексті Олег Березюк нагадує, що справді негайно треба прийняти законопроект про визнання окупації та звертається до Голови Верховної Ради, щоби розглянути правки до цього закону відкрито і чесно: «Не треба розглядати поправки до законопроекту про реінтеграцію у напівсекретному режимі – ніхто з авторів поправок не знав, що сьогодні має відбутися розгляд».

І останнє, на чому наголошує голова фракції: «Виявляється, коли старший солдат Сергій Колмогоров воював за незалежність України, адвокати Президента хвилювалися за його активи і те, як їх менше оподаткувати. Тому законопроект про антикорупційний суд має бути негайно внесений і розглянутий в українському парламенті. Це основа української незалежності і боротьби за її свободу».

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини