Олег Березюк: «Сподіваюся, Україна дозріла до того, аби витримати російський тиск»

У риториці учасників вчорашніх переговорів у “нормандському форматі” не з’явилося нічого нового. Це є позитивним моментом, вважає народний депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк, оскільки раніше західні партнери чинили на Україну тиск.

Нардеп певен: у дискусіях про вирішення конфлікту на Донбасі не може бути й мови ні про вибори на окупованих територіях, ні про надання їм особливого статусу. Нині єдиним правильним виходом для України є визнання частини територій Луганської та Донецької областей окупованими.

“Ми повині ізолювати конфлікт на тимчасово окупованих територіях. Ми маємо зробити те, що зробив Аденауер в Німеччині після війни. Він тоді сказав, що свобода дорожча за тимчасове або передчасне возз’єднання. Зберігши Західну Німеччину, він поклав початок великій Німеччини, котра сталася в 1990-х роках. Сьогодні така ізоляція кофлікту – політичного, економічного та військового — запорука розвитку держави. Україна матиме можливість розвиватися, стати сильною і в якийсь період часу в той чи інший спосіб звільнити та повернути тимчасово окуповані території”, – певен Олег Березюк.

Народний депутат наголошує: політика Росії щодо Україна є дуже передбачуваною.

“На їх думку, Україна має бути васалом, знаходитися під впливом Росії та працювати на них. Сподіваюся, українська інституційна держава дозріла до того, щоб витримати цей тиск, переконати наших партнерів у Німеччині, Франції, США, Канаді та світі в тому, що ми є державою, яка не загубить своєї незалежності”, – акцентує Олег Березюк.

Він додає: прийшов час Україні відстояти свої інтереси, адже раніше цього не вдалося зробити ні на Паризькій конференції 1919 року, ні у 1991 році, коли було підписано Будапештський меморандум, який ніхто не збирався виконувати. Необхідно пам’ятати, наголошує народний депутат, що часто політичні заяви є блефом, проте ним не є Україна та українці.

“Ми не є блефом на цьому полі грі та торгу в Україні та світі. Якщо Українська держава в особі Президента, Міністерства закордонних справ, Парламенту, українського люду буде стояти на інтересах України, все буде добре. Мінськ на 25-й річниці незалежності не мав шансів бути реалізованим, тому що Мінськ написаний не в Україні, а в Росії сценарієм заради пограбування і запровадження Ялти-2 в Україні”, – резюмує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни