Олег Березюк: «Сьогоднішнє голосування не призведе до того, що недоторканність зникне»

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк наголошує на тому, що сьогодні лише починається дорога до скасування недоторканності, яка може тривати протягом одного чи двох років, і це передбачено процедурою розгляду двох законопроектів — і депутатського, і президентського.

«Голосуючи за скерування законопроектів про недоторканність до Конституційного Суду, ми лише починаємо шлях. Але в цьому залі переховуються люди, які мають бути покарані за те, що руйнували українську державу і грабували її протягом останніх 20 років. І сьогоднішнє голосування для них нестрашне, вони особисто за це проголосують.

Водночас у парламенті є закон 5487, який вже сьогодні, якби ми його прийняли 226- ма голосами, може обмежити депутатську недоторканність», -зазначив Олег Березюк.

Фракція «Самопоміч» звертається до Голови Верховної Ради з вимогою негайно внести до порядку денного і подати на голосування законопроект 5487 для того, щоб, за словами голови фракції, «почати реальну боротьбу із колонією в головах українських парламентарів і можновладців та показати, наскільки парламент готовий стати на горло своїй пісні».

Олег Березюк наголошує, що те, що відбувається у парламенті зараз, є черговим фактом «постколоніального» шахрайства, адже сьогоднішнє голосування не призведе до того, що недоторканність зникне: «Більш того, це не тільки колонія, але й царська держава. Бо треба чекати, щоб «цар» приніс у парламент закон, який Рада підтвердить. Парламент не має сили проголосувати за власний закон і зняти ту недоторканність, яку він обіцяв скасувати. Може б «цар» приніс у парламент закон «Про президента України», де би був включений імпічмент? Це було б дуже логічно».

Додамо, за результатами голосування парламент підтримав скерування до Конституційного суду обох законопроектів щодо внесення змін до Конституції в частині скасування депутатської недоторканності – і авторства групи народних депутатів, і зареєстрованого президентом.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини