Олег Березюк: «Сьогодні Україна потребує сильного тиску знизу»

Голова фракції «Об‘єднання «Самопоміч» закликає людей тиснути на владу і уряд, бо ситуація в країні наближається до критичної.

«Наведу докази. Перше. Де б ми не перебували – чи на Одещині, чи на Харківщині, чи на Львівщині – одна і та сама картина: злочинців, які вбивали українських хлопців на війні, які вбивали і переслідували українських борців за незалежність, цинічно звільняють з тюрем. Натомість, переслідуються ті, хто борються за правду і за людей. Відверті злоякісні корупціонери зухвало сміються в телекамери, коли їх виправдовують в судах».

«Друге. Тим часом жертвами дивної економічної і соціальної політики стають прості громадяни – вчителі, лікарі. Освітян і медиків у маленьких селах «оптимізують», тобто просто закривають навчальні і медичні заклади. А вчителів, які борються за свої робочі місця, страшать прокуратурою та поліцією, які до них не мають жодного відношення!

Яскравий приклад тому – ситуація у Воютицькій громаді Львівщини, де закривають єдину школу». Березюк наголошує: «Вчителям бракує заробітної плати, а Прем‘єр-міністр і МОН цинічно говорять, що це проблеми місцевих органів влади.

Я хочу підкреслити. Це не проблема місцевої влади. Це порушення урядом країни Основного закону – Конституції, в якій гарантовано право на освіту. Знову і знову повторюю – в державі недофінансовується субвенція на одного учня. І це відбувається не в поодиноких випадках. Це відбувається масово: і в селах, і в містах. Оптимізувати на витратах медицини і освіти – це злочин. При тому, що активно працюють всі схеми на митниці, «Дюсельдорф +», «Роттердам+», і ніхто не збирається їх руйнувати. А грабують при цьому звичайну пересічну людину, з кишені якої витягають останні копійки».

І третє. На думку Березюка, влада не поспішає поривати з північним агресором. «Українські нафтова і газова галузі занепадають. Попри аргументовані і конструктивні протести людей з Борислава, руйнуються родовища і ціла інфраструктура для того, щоб ще більше узалежнитись від російської нафтової і газової голки».

Олег Березюк звертається до простих людей не здаватись і протистояти владі. «Сьогодні Україна потребує сильного тиску знизу, тому що уряд знаходиться під владою і тиском олігархів та криміналітету і захищає їхні інтереси».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини