Олег Березюк: «Сьогодні народні депутати мають стати такими, як люди»

Українці нині не лише не довіряють центральній владі, але і відчувають до неї агресію. Справа в тому, певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, що політики не виконують своїх обіцянок.

«Кожен народний депутат, який йшов у це скликання, казав, що скасує депутатську недоторканність, яка в Україні є символом безкарності влади», – зауважує Олег Березюк.

Він певен: необхідно змусити парламент не лише зняти депутатську недоторканність з представника Опозиційного блоку Вадима Новінського, але й в цілому спростити цю процедуру.

«Самопоміч» зареєструвала відповідний законопроект, і ми знаємо, що є подібний документ, який зареєстрували голова парламенту та інші фракції. Ми готові з ними дискутувати», – додає Олег Березюк.

Однак, навіть під час можливих дискусій «Самопоміч», за словами народного депутата, наполягатиме на двох ключових факторах у законопроекті – тому, що депутат може сам відмовитися від недоторканності та тому, що закордонний та український паспорти того чи іншого парламентаря не «працюють» з моменту подання Генерального прокурора до Верховної Ради щодо зняття недоторканності.

Підсумовуючи, політик підкреслює: народні депутати мають стати такими ж, як українці. «Довіри буде більше, коли влада матиме ті самі переживання, що звичайні люди», – певен Олег Березюк.

object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини