Олег Березюк: «Слова «гідність» в української влади немає протягом останніх 15 років»

Як заявив лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк, і «Батьківщина», і БПП «Солідарність» готують масштабний підкуп виборців. На погоджувальній раді він прямо звернувся і до Ю. Тимошенко («Батьківщина»), і до Герасимова (БПП):

«Пане Герасимов, вся країна знає, що тотальний підкуп виборців готується від партії «Солідарність» для того, щоб Президент зберіг свою посаду. Тотальний підкуп. Юліє Володимирівно, хочу повідомити вам, що від фракції «Батьківщина» також готуються тотальні підкупи».
 
Березюк наголошує, що його самого люди на селі питали, від якої партії брати гроші – хтось дає 500 грн, хтось 600.

«Олігархи рвуться до влади, тріщати чуби будуть в людей. Тому що бідність сьогодні є причиною того, що люди йдуть і беруть цих 500-100 гривень, не зважаючи від кого».
 
Дісталось від Березюка і Президенту. Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» нагадав Главі держави, як той цікавився, яких реформ в країні ще бракує.
 
«Так от, треба переказати Президенту, що бракує ще багато реформ, зокрема: реформи і закону України про Президента, де чітко написано, що незалежно від прізвищ, Президент може бути підданий імпічменту. Чому? Бо Президент – це сьогодні людина, яка понад законом, яка керує фінансами, яка керує енергетикою, а відповідальності не має. Тому і рвуться до цього крісла так багато прихвостнів олігархів або самі олігархи».
 
Також, на думку Березюка, бракує і Закону про скасування депутатської недоторканності:
«Бо залою ходять десятки злочинців, плюють людям в очі і кажуть, що дощ падає, попри те, що ми зняли їхню недоторканність. Чому? Тому що не працює правоохоронна система, а Генеральною прокуратурою керує «рибалка», який казав нам про «велику рибу» в той час, як «велика риба» злочинна призначається у Вищу Раду Правосуддя».
 
Ці реформи зберігають злочинну владу при владі, яка захопила її 20 років тому, і рветься далі там зберігатись. І від цього страждає людина, наголошує Олег Березюк:

«Сьогодні Президент каже, що ворогом є Росія і бідність, так я хочу запитати Президента, хто цю бідність створює? Чому воююча країна має тільки один працюючий нафтопереробний завод, і той на Сході країни, що є під великою загрозою. Чому Одеський нафтопереробний завод визнаний державою металобрухтом? Чому ріжуть на металобрухт Дрогобицький нафтопереробний завод? Це запитання до влади країни, яка захоплена олігархатом. Сьогодні вчепилися до ФОПів і хочуть так наповнити бюджет, а ви вже забули про митницю? Де обіцяні Гройсманом 100 млрд? Чому мінус 8, а не плюс 100 млрд? Тому що митниця недоторкана. Це недоторканий ресурс олігархічного прибутку в державі».

А ще Олег Березюк порадив колегам-нардепам з інших фракцій, в тому числі і провладних, подивитись оскароносний фільм «Зелена книга»:

«Там чітко сказано, що на нарузі над людьми і законом перемоги не буде. Перемога буде тільки тоді, коли гідність буде дотримана. А слова «гідність» в української влади немає протягом останніх 15 років. Тому саме зараз треба цю владу людськими руками, легітимним способом змінити. Бо вона сьогодні бере те, що ще не забрала в людей – останню копійку через тарифи, через закривання освіти (школи закривають, митницю не чіпають, бо слабо забрати в себе)».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини