Олег Березюк: «Шахрайство та дезінформація – це ширма, за якою продається економічна, а загалом і політична незалежність України»

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, уже двічі – раз Прем’єр-міністром, іншого разу Президентом України відкривалася дорога Одеса-Рені. Однак на ділянці між Білгород-Дністровським і Монашами середня швидкість пересування – від 5 до 10 кілометрів на годину.

«Чому не закінчена дорога? Куди поділись гроші? І чому її відкрили, якщо вона ще не закінчена? 80% шляху від Каховки до Нікополя та Запоріжжя також потрібно долати із середньою швидкістю 10-15 кілометрів на годину. Дороги практично немає як з одного боку Дніпра, так і з іншого. Це шахрайство і дезінформація – куди діваються гроші?» – наголошує Олег Березюк.

Але порівняно із іншим, за його словами, це дрібниці: «Сьогодні практично знищується атомна енергетика, її покидають інженери, слюсарі, ціна яких – мільйони. Чому? Тому що їм фізично не виплачують заробітної плати. «Запоріжжяобленерго» фізично знищується – півроку не виплачуються зарплати і людям нічого не пояснюють».

Таке шахрайство та дезінформація, на переконання голови фракції, панують і у галузі безпеки. «Півмільярда гривень виділено урядом для того, щоб забезпечити безпеку збройних складів. Однак люди, які пережили трагедію в Балаклії, і далі живуть на «тривожних валізах». Бо Балаклія побачила лише 8 мільйонів із тих півмільярда, які виділені на всі склади. Ці шахрайство і дезінформація ведуть  до шаленої зневіри і небезпеки всередині країни», – наголошує Олег Березюк.

Звичайнісіньким шахрайством Олег Березюк називає появу у тексті закону про антикорупційний суд поправки, якою влада країни хоче дати індульгенцію тим, хто накрав і не хоче понести відповідальність.

«Оці шахрайства і дезінформація сьогодні створюють в Україні паралельну реальність. Це призводить до зневіри людей, які покидають країну, тому що не бачать свого майбутнього тут, тому що в них немає заробітних плат. А заробітних плат у них немає тому, що декілька десятків людей в країні фізично їх обкрадають. Незважаючи на те, які закони ухвалює чи не ухвалює парламент, фальшуючи їх як до ухвалення, так і після», – підсумовує Олег Березюк.    

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини