Олег Березюк: «Самопоміч» стояла, стоїть та буде стояти на захисті українських національних інтересів»

Український народ, який останніми десятиліттями бореться з шахрайством у владі, та за цей час декілька разів ставав на захист своєї державності, борючись один на один з недолугими управлінцями, олігархами та віковічним ворогом, ставить перед владою нові-старі задачі, які необхідно ухвалити.

По-перше, переконаний голова фракції «Об`єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, необхідно відновити справедливість. Усі мають бути рівними перед законом. У цьому аспекті ключовою законодавчою ініціативою є зняття недоторканності з суддів, депутатів, Президента.

«Наступна вимога, – продовжує парламентар, – це сила. Український воїн має бути пошанований та забезпечений. Ключовою законодавчою ініціативою тут є прозорий оборонний бюджет країни, якого так не хоче олігархічна влада».

По-третє, люди вимагають забезпечення енергетичної безпеки – треба збільшувати, а на зменшувати видобуток власного газу, нафти, будувати інфраструктуру видобутку та переробки нафти, а не руйнувати її, як нині відбувається у місті Борислав на Львівщині. Також важливою є підтримка проекту закону 8626, який руйнує корупційну схему «Роттердам+».

Крім того, необхідно ухвалити закон про запровадження податку на виведений капітал, який є основою внутрішніх інвестицій країни та розвитку підприємництва. Олег Березюк підкреслює: «Чому олігархічна машина проти цього? Бо виростає сильний середній клас українських людей».

Народний депутат звертається до колег-парламентарів, уряду та Президента: «Україна багата, Україна сильна, Україна може. Людям треба служити, а не їх грабувати, і люди оцінять це сторицею».

Олег Березюк підсумовує: «Самопоміч» стояла, стоїть та буде стояти на захисті українських національних інтересів безпеки країни та людей. Буде стояти своєю професійністю, впевненістю, відданістю та любов’ю до українського народу, який вгору йде».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини