Олег Березюк: «Розпуск Ради – це запит людей»

Лідер фракції «Об´єднання «Самопоміч» Олег Березюк вважає, що дострокових виборів не слід боятися, і таке рішення Президента Зеленського є більш ніж логічне.

«Розпуск Верховної Ради не просто логіка, а запит суспільства. Коли змінюється, то повинно змінюватись і тіло парламенту, який має виконувати ті реальні речі, які пропонує Президент. Нема чого боятися. Демократія – це про вибори, і «Самопоміч» готова до виборів».

Березюк наголосив, що «Самопоміч» якраз до кінця травня завершить формування відкритих списків. 

Формування триває по всій країні, і результати всі охочі можуть відстежувати на партійних ресурсах. За словами Березюка, саме праймеріз дозволяють політсилі йти до людей за мандатом довіри. 

Стосовно зустрічі Президента з лідерами парламентських фракцій, її Березюк вважає  формальною процедурою, перед тим, як розпустити Верховну Раду. 

Але, у випадку дострокового розпуску, є ще два місяці для роботи. І треба ухвалити надважливі рішення, яких постійно вимагала «Самопоміч».

Йдеться: про зняття недоторканності, про покарання за незаконне збагачення. Так само, на думку Олега Березюка,  було б дуже важливо ухвалити новий закон про вибори до парламенту, бо парламент має борг у вигляді скасування мажоритарки.

object(WP_Term)#13145 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини