Олег Березюк: «Приватизація в умовах олігархічного управління може перетворитися на банальне розкрадання»

У четвер, 9 листопада, Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон про приватизацію державного майна. На вимогу народних депутатів «Самопомочі», до законопроекту під стенограму внесли уточнення, які дозволяють закону бути реалізованим на користь держави, а не владних шахраїв та російського агресора. Відтак, фракція підтримала цей законопроект.

Перша вимога стосувалася унеможливлення будь-якої участі у приватизації покупців, які мають непрозору структуру власності, тобто бенефіціарні власники яких не розкриті на 100%, а також які мають стосунок до країни-агресора чи походять із офшорних юрисдикцій.

«Ми хочемо, аби завтра вся наша державна власність опинилася в руках державного ворога та його приватних власників? Звичайно, ні. Тому потрібен запобіжник щодо Росії та перелік країн і осіб, які належать до так званих офшорних економік, через які також може купити наш ворог наше майно», – наголошує Олег Березюк.

Окрім того, був уточнений пункт про те, що приватизація майна, яке є у комунальній власності, регулюється положеннями цього закону і здійснюється органами місцевого самоврядування.

«Держава не може без деспотії. Чомусь влада вирішила, що комунальне майно, тобто майно міст, сіл та громад, може продаватися через центральні органи влади. Зійшли з розуму, бо просто мало їм, цинічним та деспотичним шахраям! Не можна цього допускати», – переконаний голова фракції.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини