Олег Березюк: «Проросійські сили беруть реванш через бездіяльність та безкарність чинної влади»

За словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олега Березюка, ситуацію, що нині склалася в Україні, можна охарактеризувати трьома словами. Він деталізує: «Це збідніння людини, це корумпована влада, яка використовує силовий апарат для боротьби з тими, хто бореться з корупцією, і як наслідок – реванш проросійських та російських сил всередині нашої країни». 

«Знову Президент України та інші чиновники заговорили про скасування Угоди про дружбу з Росією. Давно треба було це зробити. Але що робиться при цьому в реальності? В реальності російські та проросійські агенти впливу сьогодні повністю практично контролюють медійний простір країни. Чому це сталося? Це сталося від бездіяльності правоохоронних органів в Україні під керівництвом Президента та уряду та як наслідок – безкарності». 

За словами Олега Березюка, внаслідок подібного потурання країні-сусіду сьогодні українські газові джерела скуповуються проросійськими компаніями та олігархами, а поки Азовське море практично контролюється ворогом, МЗС навіть не збирається звертатися до міжнародної спільноти з тим, щоб арештовувати у відповідь російські судна в міжнародних портах. «Бездіяльність та безкарність, що ведуть до реваншу проросійських та російських сил в Україні», – характеризує ситуацію, що склалася, Олег Березюк. 

Він продовжує: «Що при цьому роблять українські політики? Українські політики сьогодні з дорогих білбордів та дорожезних відео звертаються до нас. Знаєте, як називають це їх політтехнологи? Вони продають надію. Вже віру та любов продали, лишилась одна надія». 

Паралельно уряд не виконує державний бюджет та, врешті, закриває гривневу діру місцевими бюджетами. «А ми не знаємо, – наголошує Олег Березюк, – що ренту з нерудних кар’єрів сьогодні знову повернули в центральний бюджет, і села та містечка не мають з цього жодної копійки? Пограбунок! А ми не знаємо, що дали пільгу на ренту землі для «Укрзалізниці» та «Укрнафти»? Це, виявляється, бідні підприємства. 75% пільги! Сьогодні місцеві бюджети втратили ці гроші з ренти землі. Це кого ми годуємо? Школи закривають, щоб оптимізувати бюджет. Це злочин».

Відтак, підсумовує народний депутат, основними завданнями дев’ятої сесії парламенту, котра розпочинається цього тижня, є безпека та ухвалення збалансованого бюджету на 2019 рік. «Бюджет – це безпека. Тому питання митниці, – резюмує Олег Березюк. – Питання про податок на виведений капітал. Чому він гальмується? Так, Президент говорить про це. Але не говорити, а робити за п’ять років можна було це. І Виборчий кодекс. Це питання №1, бо саме через вибори в Україну прийдуть ті, хто сьогодні має реванш, хто був непокараний і хоче прийти до влади, щоб віддати цю країну в рабство віковічному ворогу».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини