Новини
Олег Березюк: «Президент США зобов’язаний зустрітись із главою української держави напередодні зустрічі із президентом Росії»
Знімок екрана 2017-05-04 о 17.26.06 Знімок екрана 2017-05-04 о 17.26.06

Для України дуже важливо, щоб президент США озвучив чітку позицію щодо Росії, переконаний голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Під час спілкування депутатів «Самопомочі» у Капітолії, вони дізналися, що конгресмени та сенатори США висловлюють свою думку, що президент США зобов’язаний напередодні зустрічі із президентом Російської Федерації зустрітись із Президентом України:

«Ми цю позицію повністю підтримуємо. Те, що ми не побачили і не почули згадки про Україну в матеріалах розмови президентів США та Росії – це дуже поганий символ. У світі йде війна – в Україні та Сирії. Політична війна і пропаганда війни триває і у США».

На переконання Олега Березюка, Україна сьогодні має бути в центрі уваги світової політики. «Проте ми і самі маємо наполягати на тому, щоб про нас чули – про нашу історію та існування сьогодні. Це – наше домашнє завдання», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#5261 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2392) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2392) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини