Олег Березюк: «Президент США зобов’язаний зустрітись із главою української держави напередодні зустрічі із президентом Росії»

Для України дуже важливо, щоб президент США озвучив чітку позицію щодо Росії, переконаний голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Під час спілкування депутатів «Самопомочі» у Капітолії, вони дізналися, що конгресмени та сенатори США висловлюють свою думку, що президент США зобов’язаний напередодні зустрічі із президентом Російської Федерації зустрітись із Президентом України:

«Ми цю позицію повністю підтримуємо. Те, що ми не побачили і не почули згадки про Україну в матеріалах розмови президентів США та Росії – це дуже поганий символ. У світі йде війна – в Україні та Сирії. Політична війна і пропаганда війни триває і у США».

На переконання Олега Березюка, Україна сьогодні має бути в центрі уваги світової політики. «Проте ми і самі маємо наполягати на тому, щоб про нас чули – про нашу історію та існування сьогодні. Це – наше домашнє завдання», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини