Олег Березюк: «Правоохоронна система стала дестабілізуючим фактором»

«Європейська держава – це держава, яка створює умови для безпечного та комфортного проживання і праці своїх громадян. Безпека – це основа основ», – певен керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк. Однак в українській державі, продовжує політик, органи, які відповідають за безпеку людей, знаходяться в занепаді.

Ситуацію в правоохоронній системі Олег Березюк називає кризовою та зауважує: «Модно пранкерів ловити, але не шукати справжніх злочинців. Сьогодні очевидною є криза правоохоронної системи, яка виступає дестабілізуючою, а не стабілізуючою силою, бо карає не злочинців, а бере їх собі у пособники, і карає людей, які борються з корупцією та злочинними угрупованнями, які шантажують та обкрадають державу».

Яскравим прикладом кризи правоохоронної системи, на думку народного депутата, є вчорашнє жорстоке побиття депутата Миколаївської міської ради від «Самопомочі» В’ячеслава Опанасенка. Сьогодні він знаходиться у реанімації. «Йому погрожували протягом тижня, але ніхто на це не звертав уваги», – обурюється Олег Березюк.

Він підсумовує: «Об’єднання «Самопоміч» вимагає, щоб Генеральна прокуратура та Міністерство внутрішніх справ врешті-решт зайнялися роботою, а не обслуговуванням політичних та олігархічних груп у парламенті та державі. МВС та Генеральна прокуратура – це органи, які повинні карати. Але карати злочинців, а не людей».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини